Microtech IVF je specializovaný výrobce a dodavatel vysoce kvalitních skleněných mikromanipulačních nástrojů pro mikromanipulační techniky in vitro oplození jako je ICSI - intracytoplazmatická spermiová injekce, asistovaný hatching, biopsie a denuding.

Firma byla založena v roce 2001 jako právní subjekt společnosti s ručením omezeným a stala se nástupcem firmy Ing. Jiří Priesnitz – Microtech, založené v roce 1996. Mnohaleté zkušenosti v oblasti mikromanipualčních technik reprodukční embryologie umožnily úspěšný vývoj mikronástrojů, používaných v oblasti asistované reprodukce.

Zpočátku začala využívat mikronástroje zejména domácí a také zahraniční centra asitované reprodukce. Významný úspěch v podnikání byl zaznamenán po podepsání smlouvy o světové distribuci s firmou Gynemed v roce 2002. Od roku 2005 byla zahájena spolupráce s firmou Medicon se zaměřením na specializovaný sortiment mikromanipulačních nástrojů pro japonský trh.

Základním cílem a filosofií společnosti je neustále zvyšovat kvalitu výrobků. V roce 2004 byly získány CE certifikáty pro zdravotnické prostředky, které jsou v pravidelných cyklech obnovovány. K dosažení maximální bezpečnosti pro ART laboratoře zajišťujeme vysoce specifické certifikáty, které dokumentují výsledky mikrobiologických zkoušek a MEA testování.

V roce 2011 firma začala vyrábět v nové výrobní laboratoři za vysokých standardů kvality a požadovaných předpisů.